Gizlilik ve Kullanım

Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları

yitikmiras.com üzerinden kişiler tarafından yapılan işlemlerin ve bu işlemlerde kullanılan bilgilerin güvenliğini sağlamak açısından temel olarak görülen kurallar aşağıda belirtilmiştir. yitikmiras.com sistem ve görsel altyapısının güvenilir bir şekilde kişilere sunulmasıyla ilgili ihtiyaç duyulan önlemleri yerine getirmiştir.

Kişisel Verilerin Güvenliği

Kullanıcıların yitikmiras.com’da sunulan hizmetlere erişimi ve kişisel bilgileri güncelleme amaçlarıyla yitikmiras.com’la  paylaştığı bilgileri, yalnızca yitikmiras.com tarafından görevlendirilmiş ve sisteme erişim ve görüntüleme hakkı olan sistem yöneticileri tarafından yalnızca yitikmiras.com sisteminin güvenliğini ve tutarlılığını sağlamaya yönelik kullanılabilir.

Kişilerin, yitikmiras.com ile paylaşmış olduğu bilgiler, kişilerin onayı dışında ya da yargı kararı ve/veya yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluşa hiçbir nedenden ötürü paylaşılmayacak ya da verilmeyecektir. Yasal düzenlemelerle bu bilgilerin açıklanmasını gerektiren bir durum tekâmül etmediği sürece hiçbir istisna ile bu bilgiler açıklanmayacaktır.

Telif Hakları

yitikmiras.com’un hazırlanmasında kullanılan tasarım ve yöntem bilgisi konusundaki telif hakları yitikmiras.com’a aittir. Üçüncü şahıs ve/veya firmalara ait materyaller dışında kalan, yitikmiras.com‘a rekabet avantajı sağlayan bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent, entelektüel ve diğer mülkiyet hakları yitikmiras.com’a aittir. yitikmiras.com’dan görsel ve içerik paylaşmak için ticari amaçlarla olması halinde tarafımızdan izin almanız gerekmektedir. Bireysel ve ticari olmayan amaçlar için kaynak gösterilerek içerik paylaşılabilir.

e-Posta ve SMS Bildirimleri

yitikmiras.com‘dan gönderilen tüm e-posta iletileri yitikmiras@gmail.com adresinden gönderilmektedir. yitikmiras.com ticari içerikli e-posta veya SMS göndermemektedir, kullanıcıların iletişim bilgilerini üçüncü parti kişi veya kurumlar ile paylaşmamaktadır. yitikmiras.com‘ndan gönderilen iletiler aşağıdaki içerikleri kapsar.

  • Yeni gönderiler.
  • Site Güncellemeleri.

Eğer isterseniz, bu tip iletilerin size ulaştırılmasını engelleyebilirsiniz. Bunun için, yitikmiras@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.

 

 

 

 

YİTİK MİRAS

Anasayfa  / Kayıp Eserler  / Yurt Dışındaki Eserler  / İade Edilen Eserler  / Hakkında  / İletişim / Gizlilik ve Kullanım

Pin It on Pinterest

Menü
Yitik Miras
Menü